Home

 

Welkom op de website van onze buurtvereniging. We zijn actief op facebook, voor activiteiten en dergelijke kun je naar onze facebookpagina gaan.

 

 

42e Viersprongloop

Buurtvereniging De Viersprong
Winnaars per afstand:
Tijd Naam Woonplaats
5km Dames 1e 0:18:48 Lisanne Langerijs Schoningsdorf
2e 0:20:18 Naomi Arends Emmen
3e 0:21:19 Zoë Hendriks Emmen
5km Heren 1e 0:18:23 Levi Botterweg Emmen
2e 00:18:51 Jos Schutrups
3e 00:19:23 Michel Verhagen
10km Dames 1e 0:44:08 Lisanne Langerijs Schöningsdorf
2e 0:47:06 Wilma Katuin
3e 0:51:37 Jacqueline Westerhof Emmer-Compascuum
10km Heren 1e 0:37:02 Bram Jochemsen Groningen
2e 0:40:00 Sietse Huizenga Grootegast
3e 0:40:06 Jos Schuttrups Emmen
15km Heren 1e 0:56:08 Ilonielzka Klazienaveen
2e 1:00:50 Egbert Zijlstra Emmen
3e 1:02:57 Espeldoorn Klazienaveen
Winnaars Bedrijvenloop
Het gemiddelde van de 1e 3 lopers van het deelnemende bedrijf
Tijd Naam bedrijf
1e 00:19:15 ELMAR
2e 00:24:52 Vogelvereniging Crescendo
3e 00:26:11 ALDI Emmer-compascuum

 

DEELNEMERS 5km:

Rugnr Naam loper Eindtijd
3 Lisanne Langerijs 0:18:48
10 Naomi Arends 0:20:18
6 Zoë Hendriks 0:21:19
171 Wilma Katuin 00:21:38
34 Hannah Venema 0:24:12
28 Samantha 0:24:46
37 Nanda Woltman 0:25:48
36 Margeret Hoezen 0:27:31
159 Ruby Jane Petrus 00:28:55
12 Janet Mensinga 0:28:55
25 Gitte Feringa 0:29:08
14 Sandra Kruit 0:29:18
13 Marjolein Boer Muter 0:29:26
15 Brigitte Veltmaat 0:29:27
19 Jolanda ten Broeke 0:30:30
169 Anouk de Vries 00:30:59
170 Els Vuuregge 00:30:59
162 Anoek Meijer 00:31:58
8 Angelique Kaspers 0:33:08
22 Jannie Vos 0:34:20
31 Susanne Hummel 0:34:24
32 Eline Hummel 0:34:24
165 Kitty Wassing 00:37:19
167 Evelien Herder 00:37:29
163 Patricia Mensen 00:39:31
160 Larissa Feyen 00:42:49
164 Harma Mensen 00:42:49
166 Wendy Noorlander 00:42:49
39 Levi Botterweg 0:18:23
151 Jos Schutrups 00:18:51
154 Michel Verhagen 00:19:23
150 Martin Houkes 00:19:32
161 Thijs ten Cate 00:19:39
153 Robert Lindeman 00:20:06
155 Freddy Bos 00:20:14
16 René Meijer 0:20:28
27 Kaelen Brinkman 0:21:12
152 Sjoerd Terpstra 00:21:14
5 Nick Langerijs 0:21:31
18 Joeri Peters 0:22:45
4 Jay Langerijs 0:23:05
17 Jezze Peters 0:23:57
38 Louis Meyer 0:24:02
20 Wim ten Broeke 0:24:03
40 Simon Schomaker 0:24:10
29 Erik Trip 0:24:46
9 Alfred Kramer 0:25:44
168 Jim Slootweg 00:25:56
26 Roelof Everts 0:26:23
157 Meint Terpstra 00:27:10
158 Marcel Moinat 00:27:11
156 Alex Bos 00:27:22
7 Andre de Jonge 0:27:35
33 Klaas Bijl 0:28:08
35 Herman Hoesen 0:28:08
30 Geert Ahlen 0:29:12
1 Johan Hilbrands 0:29:28
2 Jan Gringhuis 0:29:30
24 Arend Jan Wessel 0:29:37
11 Richard Voerman 0:30:01
23 Cor Vos 0:30:40

UITSLAGEN 10km Dames:

Rugnr Naam Eindtijd
202 Lisanne Langerijs 0:44:08
226 Wilma Katuin 0:47:06
220 Jacqueline Westerhof 0:51:37
216 Magriet Wortelboer 0:55:08
221 Martine Ypema 0:55:40
217 Alie Siekman 0:55:58
218 Wilma Post 0:59:18

UITSLAGEN 10km HEREN:

Rugnr Naam Eindtijd
211 Bram Jochemsen 0:37:02
215 Sietse Huizenga 0:40:00
201 Jos Schuttrups 0:40:06
203 Jaap te Maat 0:40:15
222 Jeroen Broekhoff 0:40:18
200 Martin Houkes 0:44:08
223 Harald Mulder 0:45:18
206 Marchel Kamies 0:46:15
205 Michel Bos 0:47:28
225 Henk Hartman 0:48:59
224 René Davids 0:49:00
214 Jürgen Riesenbecke 0:49:51
207 Ronald Strijker 0:50:58
219 Frits Soeters 0:53:16
210 Jaco Wilken 0:53:27
213 Harrie Rönkens 0:55:13
204 Mark Siersema 0:58:25
209 Harie Pot DNF

UITSLAGEN 15km HEREN

Rugnr Naam Eindtijd
305 Ilonielzka 0:56:08
300 Egbert Zijlstra 1:00:50
304 Espeldoorn 1:02:57
307 Richard Boxem 1:04:51
303 John Sikken 1:10:20
309 Peter Scholte 1:11:04
306 van Houten 1:12:38
302 Alting 1:18:06
301 Jan-Marc Kok 1:25:51

Over ons

We zijn een buurtvereniging met een grote groep vrijwilligers. Het bestuur wordt op dit moment gevormd door vlnr Roelof Woltman (Bestuurslid), Sandra Strating (secretaris), Jeanine Huigen (Bestuurslid), Jan Drenth (Voorzitter) en Wanny van der Tuuk (Penningmeester).

Contact

Dit is een pagina met wat contactinformatie, zoals een adres en een telefoonnummer. Je kunt ook met behulp van een plugin een contact formulier toevoegen.